BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

35mm džiaugsmai

Mano pirmieji pasibandymai su Canon A1. Purvas ir smėlis! Juostinė fotografija, manau, turi vieną didelį pranašumą prieš skaitmeninę: kiekvienas kadras turi savo išankstinę materialią bei meninę vertę, todėl nefotografuoji, kaip papuola. Na, o vėliau kaip mažas vaikas lauki saldainio - rezultato.

Žinoma, visas šis procesas turi savų minusų, bet džiaugsmas juos gerokai pranoksta. Būkit laimingi, kad ir kas jums tą laimę suteiktų. Džiaugiamės atėjusiu rudeniu.

Patiko (0)

Rodyk draugams6 komentarai ↓

#1   Marius 2009-10-01 @ 06:19

Justai buk geras dazniau pildyk savo bloga, visi spejam taves pasilgti :)

#2   Justinas 2009-10-01 @ 07:51

Super :) Juostinė fotografija visada bus vertingesnė, nėra to nuobodaus skaitmeninio muilinės sterilumo.

#3   Exuss 2009-10-01 @ 09:08

Sterilumą galima imituoti :)

Bet gaunasi, kad džiaugiatės blogesnės kokybės nuotraukomis, tik todėl, kad esate ĮPRATĘ prie senų nuotraukų.

#4   juoda.plunksna 2009-10-01 @ 14:15

“…kiekvienas kadras turi savo išankstinę materialią bei meninę vertę…”. Nesutinku. Naudojama fotografijos technologija nėra meniškumo rodiklis. Gražiai nufotografuotas peizažas su skaitmena man atrodo daug vertingesnis nei paprastai/belekaip nufotografuota baliaus nuotrauka su juosta. Taip, juosta turi savo specifika ir man asmeniškai juosta labai patinka, bet niekada nevertinau nuotraukų lygio vien pagal tai, kuo jos nufotografuotos.

#5   Exuss 2009-10-02 @ 08:52

Koks skirtumas kuo fotografuoti? Emocija kadre bus ta pati!

#6   Antanas 2009-10-12 @ 22:15

Exuss, yra žmonių, kurie tiesiog mėgsta senesnių laikų technologijas. Yra žmonės, kurie mieliau klausosi vinilinių plokštelių nei cd/mp3 (net jei pastarieji yra geriau, praktiškiau), yra melomanų, kurie mėgsta klausytis muziką per lempinius stiprintuvus (net jei ir elektros daug ryja, ir papildomų triukšmų atsiranda), yra žmonių ,kurie mėgsta juostelinę fotografiją. galbūt visi šitie žmonės ilgisi natūralumo, tiesiog tokio buitiškumo, kai viskas nėra taip tobulai švaru/tikslu/sterilu ar panašiai. juk natūralumas nėra tobulas, galbūt čia ir patrauklumas :)

bet šiaip, nesutinku su nuomone, kad vien juostelės naudojimas JAU duoda kažkokią vertę menine prasme. tokie teiginiai dažniau naudojami bandant būt madoj/krūtesniu ar panašiai. juk vien teptukų (su dažais) naudojimas nėra menas, nors su šitais dviem dalykais meną padaryti galima :)

Palikti komentarą