BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Likimo bilietas už 1 centą

Editai buvo 12 metų. Kartu su savo įtėviais ji pirmą kartą lankėsi Klaipėdoje, prie jūros. Šitiek laukta ir svajota apie banguojančią Baltijos jūrą, kad vos pamačius beribį horizontą jai kvapą užgniaužė ir kojos iki pat mažojo pirštuko užtirpo. Iš šono galėjai pagalvoti, kad jai šalta, bet taip tikrai nebuvo. Drebulys kilo iš baimės, kurią kėlė jūros didybė.

Aš viską čia stebiu jau daug metų, tačiau vis susigraudinu matydamas jūros ir vaiko susitikimą. Tiesa, Edita su naujaisiais tėvais čia pabuvo neilgai. Gal kokią valandą. Prieš iškeliaujant tėvai Editai pasiūlė įmesti 1 centą į jūrą, kad likimas ją vėl čia atvestų. Įmetė ir išvyko.

Tą pačią dieną mačiau, kaip kažkoks vyras su švarku vaikščiojo pakrante. Čia vienas iš tų, kur rimtai atrodo, bet viduje vis šaukia savo mamą. Nežinau kokios jėgos pasidarbavo, bet Editos centą jūros bangos išspjovė į krantą, o tas “džentelmenas” jį paėmė ir nusinešė sukiodamas tarp pirštų. Vėliau pagalvojo, kad nieko už jį nenupirksi ir išmetė ten prie kopų į šiukšlinę.

Po 10 metų Edita sugrįžo prie jūros su nauju savo gyvenimo draugu. Na, o tas vyras su švarku, girdėjau, prasigėrė ir konteineriuose kuičiasi. Matyt, ieško to vieno cento, kurį išmetė…

Patiko (0)

Rodyk draugams1 komentaras ↓

#1   nePatyliukais 2009-10-15 @ 19:12

hmmm. man švarkuotojo gaila.

Palikti komentarą